Co wspólnego ma czyścik ekologiczny z Tortem Artystycznym ???

Pogoda_blog_artykul_czyscik
Co wspólnego mają czyściki ekologiczne z tortami artystycznymi, które tworzysz ?
– zapytała Ania pewnego słonecznego dnia, kiedy się spotkałyśmy
 
Szmatki jak wiele innych na rynku – wręcz z niesmakiem dodała.
Aniu , ja Cię doskonale rozumiem, bo 17 lat temu kiedy koleżanka o nich mi opowiedziała też tak myślałam, mało tego pukałam się w głowę ,że ktoś je kupuje za taką kasę !!!
 
– Więc co Cię skłoniło ,żeby je kupić? – z coraz większym zaciekawieniem zapytała.
 
– Bo pokazała mi korzyści zdrowotne , które wynikają z ich stosowania. Moje dzieci bardzo dużo chorowały, Przez wiele lat to była walka o ich życie, szpitale ,kliniki ,sanatoria, nieprzespane noce, duszności,alergie i wiele innych problemów.
 
Uświadomiłam sobie wtedy, że płyn do naczyń nie tylko zalega na ściankach szklanki czy talerza, ale podczas posiłku wnika do naszego organizmu . Nawet nie zdawałam sobie sprawy ,że kiedy oglądałam reklamy w telewizji wierzyłam w coraz bardziej skuteczne środki chemiczne i kupując je nieświadomie trułam swoją rodzinę!!!
 
Kiedy dowiedziałam się,że statystycznie każdy Polak wypija szklankę płynu do mycia naczyń rocznie , i żeby wypłukać skutecznie kroplę płynu do mycia naczyń potrzeba użyć 24 litry wrzącej wody !!!! zupełnie zmieniłam swoje myślenie.
 
– Nie do wiary !!! zmywarki chyba dobrze wypłukują chemię? – dodała
– A dlaczego nie wkładasz do niej porcelany , talerzyków z złotym paskiem ?
– Bo się zniszczą !!! wow , przecież to samo jest z naszym wnętrzem!!!! teraz rozumiem , szukamy zmywarek , które zużywają mało wody szukając oszczędności ,wrzucamy kostki z silnie żracymi kwasami,a potem te oszczędności przepłacamy własnym zdrowiem !!!
 
Niewiarygodne !!!
 
– Dokładnie tak, więc teraz wiesz dlaczego w tych ” cudownych szmatkach ” się zakochałam .
Jak zaczniesz je stosować to samo poczujesz co ja. A co ciekawe to to, że od 10 lat czyściki nasączane są dodatkowo NANOSREBREM co dodatkowo chroni nas przed wirusami, bakteriami i grzybami.
Mało tego nie dość ,że dbamy o zdrowie to i dbamy o środowisko i o własną kieszeń.
 
– Więc teraz rozumiem, zależność czyścików i tortów.
Twoje torty są zdecydowanie ZDROWSZE niż te ,które ja robię dla moich klientów.
Ja też chcę być eko – zamów je dla mnie .

Share:

Share on facebook
Facebook
Teresa Pogoda
Teresa Pogoda

Cukiernik, plastyczka, malarka obrazów, blogerka. Kocham słodkości i sztukę.

Leave a Comment

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

O mnie

Cukiernik, plastyczka, malarka obrazów, blogerka. Kocham słodkości i sztukę. Wielką miłością obdarzyłam Tort, któremu cześć oddałam w swojej książce: „Pogoda na torty i słodkie kreacje”. Od kilkunastu lat mieszkam i pracuje w Norwegii. Kunszt moich wypieków wielokrotnie potwierdzali mistrzowie cukiernictwa i światowej sławy specjaliści od dekoracji.
Zapraszam na mój blog po treści
pisane słodką nutą :-).

Popularne posty

No posts found!

No posts found!

On Key

Related Posts

Po Burzy – historia pewnego obrazu

Kiedyś na moim facebooku pisałam o starszym , norweskim małżenstwie, u których pracowałam, o małzeństwie którzy zamówili u mnie obraz.Byli szczęśliwi , kiedy zaniosłam im

28 Finał WOŚP Norwegia

28 Finał WOŚP!!!! Rozpoczynam LICYTACJĘlimitowanej edycji książki „Pogoda na torty i słodkie kreacje”dla WOŚP TYLKO 3 SZTUKI !!!!! Jedną możecie nabyć teraz licytując pod tym postem ,

Działo się w grudniu 2019

8 grudzień 2019 To było niezwykle spotkanie . Cieszę się ogromnie bo mam cudownych ludzi wokół siebie . Pierwsze książki w Oslo i ogromnie sympatyczne

Select your currency